Resort Hotel

Vysoká kvalita služieb ubytovania

Moderný apartmánový hotel postavený v rokoch 2016 a 2019. Umiestnený v srdci Vysokých Tatier, priamo pri stanici pozemnej lanovky v Starom Smokovci. Apartmánový hotel je zložený z dvoch častí – hotela s recepciou a dependance ležiaceho v tesnej blízkosti hotela. Všetky izby sú prístupné výťahmi z podzemných garáží. Prízemnú časť objektov tvoria obchody a reštaurácie. K vybaveniu hotela patrí wellness centrum, posilňovňa, vonkajší odpočinkový bazén, gastroprevádzky a obchodné prevádzky.

Izby sú veľkoryso priestorovo riešené v luxusnom štýle, všetky majú WC s kúpelňou a kompletne vybavenú kuchyňu. Väčšina izieb má priestorný balkón alebo terasu so záhradným nábytkom. Z južných izieb sú výhľady na podtatranskú kotlinu a mesto Starý Smokovec, zo severných apartmánov na blízke lesy a Vysoké Tatry. Izby umiestnené na vnútornej strane objektov majú výhľady do záhrady.

140
IZIEB
6
REŠTAURÁCII A BAROV
10
PERSONÁL
4
SAUNY A BAZÉN

SLUŽBY

V objekte si príde na svoje naozaj každý. Na výber máte hneď niekoľko gastro-prevádzok, stačí si len vybrať. Či už máte chuť na pravé slovenské špeciality, kvalitnú kávu alebo sa radi necháte zlákať na vynikajúce palacinky. To ale nie je všetko, ak ste milovníci dobrého piva, v našej pivárni máme pre vás hneď niekoľko druhov z toho najlepšieho. A úprimne, čo je lepšie ako si dať po dobrej túre, dobre vychladené pivo?

  • Slovenská reštaurácia
  • Reštaurácia Soul
  • Piváreň Dobré časy
  • Palacinkáreň
  • Kaviareň
  • Lahôdky